6TPG100MG
PanasonicPanasonic
6TPG100MG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6TPG100MG
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 1.6TPG100MG.pdf2.6TPG100MG.pdf3.6TPG100MG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6TPG100MG
Tau Wae 6TPG100MG Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120123 pcs Pepa Raraunga 1.6TPG100MG.pdf2.6TPG100MG.pdf3.6TPG100MG.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TPG Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P16637TR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae B1G
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 55 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 55 mOhm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6TPF470MAH
6TPF470MAH
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
I roto i te taonga: 75958 pcs
Tikiake: 6TPF470MAH.pdf
RFQ
6TPF220M9L
6TPF220M9L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
I roto i te taonga: 78105 pcs
Tikiake: 6TPF220M9L.pdf
RFQ
6TPG100M
6TPG100M
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411