6TPG150M
PanasonicPanasonic
6TPG150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6TPG150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 1.6TPG150M.pdf2.6TPG150M.pdf3.6TPG150M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6TPG150M
Tau Wae 6TPG150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130376 pcs Pepa Raraunga 1.6TPG150M.pdf2.6TPG150M.pdf3.6TPG150M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TPG Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P16205TR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae B15G
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm Te kaha 150µF