10SEP330M+TSS
PanasonicPanasonic
10SEP330M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SEP330M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 10SEP330M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SEP330M+TSS
Tau Wae 10SEP330M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61913 pcs Pepa Raraunga 10SEP330M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 197.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.95A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16370CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 17 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose