10SEP120M+TSS
PanasonicPanasonic
10SEP120M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SEP120M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 10SEP120M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SEP120M+TSS
Tau Wae 10SEP120M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103252 pcs Pepa Raraunga 10SEP120M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 128mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF