10SEP270M+T
PanasonicPanasonic
10SEP270M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SEP270M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 10SEP270M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SEP270M+T
Tau Wae 10SEP270M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115431 pcs Pepa Raraunga 10SEP270M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16369TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10SEP560M+T
10SEP560M+T
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 85237 pcs
Tikiake: 10SEP560M+T.pdf
RFQ
10SEP270M
10SEP270M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 126753 pcs
Tikiake: 10SEP270M.pdf
RFQ
10SEP120M
10SEP120M
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V T/H