ODB1232-48LB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-48LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB1232-48LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB1232-48LB.pdf2.ODB1232-48LB.pdf3.ODB1232-48LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB1232-48LB
Tau Wae ODB1232-48LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa ODB1232
RPM 2100 RPM Ētahi Ingoa ODB1232-48LBX
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 48.0 dB
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.160A