ODB1232-24LB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-24LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB1232-24LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB1232-24LB.pdf2.ODB1232-24LB.pdf3.ODB1232-24LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB1232-24LB
Tau Wae ODB1232-24LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 12 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa ODB1232
RPM 2100 RPM Ētahi Ingoa ODB1232-24LBX
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 48.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.250A