ODB1232-48HB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB1232-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB1232-48HB.pdf2.ODB1232-48HB.pdf3.ODB1232-48HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB1232-48HB
Tau Wae ODB1232-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa ODB1232
RPM 2600 RPM Ētahi Ingoa ODB1232-48HBX
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 55.0 dB
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.220A