OD9225-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD9225-24HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-24HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-24HSS.pdf2.OD9225-24HSS.pdf3.OD9225-24HSS.pdf4.OD9225-24HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-24HSS
Tau Wae OD9225-24HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 2900 RPM Mana (Watts) 3.40W
Ētahi Ingoa +OD9225-24HSS
OD9225-24HSSX
OD922524HSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.150A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 52.0 CFM (1.46m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-24HS01A
OD9225-24HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9874 pcs
Tikiake: OD9225-24HS01A.pdf
RFQ
OD9225-24HSS01A
OD9225-24HSS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 16023 pcs
Tikiake: OD9225-24HSS01A.pdf
RFQ
OD9225-24LB01A
OD9225-24LB01A
Tikiake: OD9225-24LB01A.pdf
OD9225-24HS
OD9225-24HS