OD9225-24HHSS
Orion FansOrion Fans
OD9225-24HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-24HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-24HHSS.pdf2.OD9225-24HHSS.pdf3.OD9225-24HHSS.pdf4.OD9225-24HHSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-24HHSS
Tau Wae OD9225-24HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM - Ētahi Ingoa OD9225-24HHSSX
OD922524HHSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-24HHB01A
OD9225-24HHB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 8339 pcs
Tikiake: OD9225-24HHB01A.pdf
RFQ
OD9225-24HHSS01A
OD9225-24HHSS01A
Kaihanga: Orion Fans