OD9225-24HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD9225-24HSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-24HSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-24HSS01A
Tau Wae OD9225-24HSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM - Ētahi Ingoa OD9225-24HSS01AX
OD922524HSS01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-24LBIP55
OD9225-24LBIP55
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 7573 pcs
Tikiake: OD9225-24LBIP55.pdf
RFQ
OD9225-24HSS
OD9225-24HSS
Kaihanga: Orion Fans