OD9225-12HB
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-12HB.pdf2.OD9225-12HB.pdf3.OD9225-12HB.pdf4.OD9225-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12HB
Tau Wae OD9225-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 2900 RPM Ētahi Ingoa 1053-1276
OD9225-12HBX
OD922512HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 35.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.250A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 53.0 CFM (1.48m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-05LLB
OD9225-05LLB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 13363 pcs
Tikiake: OD9225-05LLB.pdf
RFQ
OD9225-12HBIP5501A
OD9225-12HBIP5501A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 6615 pcs
Tikiake: OD9225-12HBIP5501A.pdf
RFQ
OD9225-12HB01A
OD9225-12HB01A
Tikiake: OD9225-12HB01A.pdf
OD9220-24MSS01A
OD9220-24MSS01A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Tikiake: OD9220-24MSS01A.pdf
OD9225-12HB02A
OD9225-12HB02A
Tikiake: OD9225-12HB02A.pdf
OD9225-05LLB02A
OD9225-05LLB02A
Tikiake: OD9225-05LLB02A.pdf
OD9225-05LLB01A
OD9225-05LLB01A
Tikiake: OD9225-05LLB01A.pdf
OD9225-12HBIP55
OD9225-12HBIP55
Tikiake: OD9225-12HBIP55.pdf
OD9225-12HB5
OD9225-12HB5
Tikiake: OD9225-12HB5.pdf
OD9220-24MSS
OD9220-24MSS
Tikiake: OD9220-24MSS.pdf
OD9220-24MSS02A
OD9220-24MSS02A
Tikiake: OD9220-24MSS02A.pdf
OD9225-12HB10A
OD9225-12HB10A
Tikiake: OD9225-12HB10A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel