OD9225-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12HB02A
Tau Wae OD9225-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 2900 RPM Ētahi Ingoa 1053-1419
OD9225-12HB02AX
OD922512HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 35.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.250A