OD9220-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD9220-24MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9220-24MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9220-24MSS01A
Tau Wae OD9220-24MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OD9220