OD8038-24HB
Orion FansOrion Fans
OD8038-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8038-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8038-24HB.pdf2.OD8038-24HB.pdf3.OD8038-24HB.pdf4.OD8038-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8038-24HB
Tau Wae OD8038-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8038
RPM 3500 RPM Mana (Watts) 5.80W
Ētahi Ingoa OD8038-24HBX
OD803824HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 40.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.140A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 54.0 CFM (1.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8038-12MB-VXC01A
OD8038-12MB-VXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 5721 pcs
Tikiake: OD8038-12MB-VXC01A.pdf
RFQ
OD8038-24HB01A
OD8038-24HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6967 pcs
Tikiake: OD8038-24HB01A.pdf
RFQ
OD8038-12MB01A
OD8038-12MB01A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Tikiake: OD8038-12MB01A.pdf
OD8038-12MB-VXC
OD8038-12MB-VXC
Tikiake: OD8038-12MB-VXC.pdf
OD8038-24HBVXC
OD8038-24HBVXC
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Tikiake: OD8038-24HBVXC.pdf
OD8038-24HB-VXCO2A
OD8038-24HB-VXCO2A
Tikiake: OD8038-24HB-VXCO2A.pdf
OD8038-24HB02A
OD8038-24HB02A
Tikiake: OD8038-24HB02A.pdf
OD8038-12MB02A
OD8038-12MB02A
Tikiake: OD8038-12MB02A.pdf
OD8038-12MB-VXC10A
OD8038-12MB-VXC10A
Tikiake: OD8038-12MB-VXC10A.pdf
OD8038-24HB-VXC5
OD8038-24HB-VXC5
Tikiake: OD8038-24HB-VXC5.pdf
OD8038-24HB-VXC01A
OD8038-24HB-VXC01A
Tikiake: OD8038-24HB-VXC01A.pdf
OD8038-12MB-VXC5
OD8038-12MB-VXC5
Tikiake: OD8038-12MB-VXC5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel