OD8038-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-12MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8038-12MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8038-12MB01A.pdf2.OD8038-12MB01A.pdf3.OD8038-12MB01A.pdf4.OD8038-12MB01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8038-12MB01A
Tau Wae OD8038-12MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8038
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 2.50W
Ētahi Ingoa OD8038-12MB01AX
OD803812MB01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 36.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.330A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 46.0 CFM (1.29m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8038-12MB
OD8038-12MB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE