OD8038-24HB02A
Orion FansOrion Fans
OD8038-24HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8038-24HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8038-24HB02A.pdf2.OD8038-24HB02A.pdf3.OD8038-24HB02A.pdf4.OD8038-24HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8038-24HB02A
Tau Wae OD8038-24HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8038
RPM 3500 RPM Mana (Watts) 5.80W
Ētahi Ingoa OD8038-24HB02AX
OD8038-24HBO2A
OD8038-24HBO2A-ND
OD803824HB02A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 40.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.140A He momo kai Ball