OD8025-24MS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24MS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-24MS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-24MS01A.pdf2.OD8025-24MS01A.pdf3.OD8025-24MS01A.pdf4.OD8025-24MS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-24MS01A
Tau Wae OD8025-24MS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 2500 RPM Mana (Watts) 960mW
Ētahi Ingoa OD8025-24MS01AX
OD802524MS01A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 28.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Sleeve