OD8025-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-24MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-24MSS01A.pdf2.OD8025-24MSS01A.pdf3.OD8025-24MSS01A.pdf4.OD8025-24MSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-24MSS01A
Tau Wae OD8025-24MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 2500 RPM Ētahi Ingoa OD8025-24MSS01AX
OD802524MSS01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A