OD8025-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-12HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-12HS02A
Tau Wae OD8025-12HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 1.80W
Ētahi Ingoa OD8025-12HS02AX
OD8025-12HSO2A
OD8025-12HSO2A-ND
OD802512HS02A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.180A He momo kai Sleeve