OD8025-12HS
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-12HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-12HS.pdf2.OD8025-12HS.pdf3.OD8025-12HS.pdf4.OD8025-12HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-12HS
Tau Wae OD8025-12HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 1.80W
Ētahi Ingoa OD8025-12HSX
OD802512HS
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.180A He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 40.0 CFM (1.12m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-12HSS10A
OD8025-12HSS10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13957 pcs
Tikiake: OD8025-12HSS10A.pdf
RFQ
OD8025-12HHSS02A
OD8025-12HHSS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 13205 pcs
Tikiake: OD8025-12HHSS02A.pdf
RFQ
OD8025-12HSS
OD8025-12HSS
Tikiake: OD8025-12HSS.pdf
OD8025-12HHSS5
OD8025-12HHSS5
Tikiake: OD8025-12HHSS5.pdf
OD8025-12HS5
OD8025-12HS5
Tikiake: OD8025-12HS5.pdf
OD8025-12HHS10A
OD8025-12HHS10A
Tikiake: OD8025-12HHS10A.pdf
OD8025-12HHS5
OD8025-12HHS5
Tikiake: OD8025-12HHS5.pdf
OD8025-12HSS01A
OD8025-12HSS01A
Tikiake: OD8025-12HSS01A.pdf
OD8025-12HS02A
OD8025-12HS02A
Tikiake: OD8025-12HS02A.pdf
OD8025-12HS01A
OD8025-12HS01A
Tikiake: OD8025-12HS01A.pdf
OD8025-12HHSS01A
OD8025-12HHSS01A