OD8025-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-12HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-12HHSS.pdf2.OD8025-12HHSS.pdf3.OD8025-12HHSS.pdf4.OD8025-12HHSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-12HHSS
Tau Wae OD8025-12HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 3400 RPM Mana (Watts) 2.16W
Ētahi Ingoa OD8025-12HHSSX
OD802512HHSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 40.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.230A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 44.0 CFM (1.23m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-12HS01A
OD8025-12HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9961 pcs
Tikiake: OD8025-12HS01A.pdf
RFQ
OD8025-12HHSS01A
OD8025-12HHSS01A
Kaihanga: Orion Fans