OD6038-24HBVXC01A
Orion FansOrion Fans
OD6038-24HBVXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-24HBVXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-24HBVXC01A
Tau Wae OD6038-24HBVXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.590 in H2O (396.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM 10000 RPM Mana (Watts) 21.00W
Ētahi Ingoa OD6038-24HBVXC01AX
OD603824HBVXC01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 64.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.880A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 61.0 CFM (1.71m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6038-24HBVXC
OD6038-24HBVXC
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE