OD6038-24LBVXC
Orion FansOrion Fans
OD6038-24LBVXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-24LBVXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-24LBVXC
Tau Wae OD6038-24LBVXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM 6000 RPM Mana (Watts) 4.00W
Ētahi Ingoa OD6038-24LBVXCX
OD603824LBVXC
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 50.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.200A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 38.0 CFM (1.06m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6038-24HHBXC10A
OD6038-24HHBXC10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 8173 pcs
Tikiake: OD6038-24HHBXC10A.pdf
RFQ
OD6038-24LBVXC01A
OD6038-24LBVXC01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 6112 pcs
Tikiake: OD6038-24LBVXC01A.pdf
RFQ
OD6038-24LBVXC5
OD6038-24LBVXC5
Tikiake: OD6038-24LBVXC5.pdf
OD6038-24HBVXC
OD6038-24HBVXC
Tikiake: OD6038-24HBVXC.pdf
OD6038-24MBVXC
OD6038-24MBVXC
Tikiake: OD6038-24MBVXC.pdf
OD6038-24LBVXC10A
OD6038-24LBVXC10A
Tikiake: OD6038-24LBVXC10A.pdf
OD6038-24HBVXC01A
OD6038-24HBVXC01A
Tikiake: OD6038-24HBVXC01A.pdf
OD6038-24LBVXC02A
OD6038-24LBVXC02A