OD6038-12MBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-12MBVXC5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-12MBVXC5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-12MBVXC5
Tau Wae OD6038-12MBVXC5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.970 in H2O (241.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM 8000 RPM Mana (Watts) 8.00W
Ētahi Ingoa OD6038-12MBVXC5X
OD603812MBVXC5
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 58.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga PWM Control Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.640A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 48.0 CFM (1.34m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6038-24HBVXC10A
OD6038-24HBVXC10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6695 pcs
Tikiake: OD6038-24HBVXC10A.pdf
RFQ
OD6038-12MBVXC
OD6038-12MBVXC
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE