OD6015-12HHS
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-12HHS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6015-12HHS.pdf2.OD6015-12HHS.pdf3.OD6015-12HHS.pdf4.OD6015-12HHS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-12HHS
Tau Wae OD6015-12HHS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015
RPM - Mana (Watts) 1.44W
Ētahi Ingoa OD6015-12HHSX
OD601512HHS
Tae Mahi -
Poaka - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata - He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 18.0 CFM (0.504m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6015-12HB
OD6015-12HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13914 pcs
Tikiake: OD6015-12HB.pdf
RFQ
OD6015-12HHS02A
OD6015-12HHS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 9928 pcs
Tikiake: OD6015-12HHS02A.pdf
RFQ
OD6015-12HHSS01A
OD6015-12HHSS01A
Tikiake: OD6015-12HHSS01A.pdf
OD6015-12HHB01A
OD6015-12HHB01A
Tikiake: OD6015-12HHB01A.pdf
OD6015-12HHB
OD6015-12HHB
Tikiake: OD6015-12HHB.pdf
OD6015-12HHSS02A
OD6015-12HHSS02A
Tikiake: OD6015-12HHSS02A.pdf
OD6015-12HHS01A
OD6015-12HHS01A
Tikiake: OD6015-12HHS01A.pdf
OD6015-12HB01A
OD6015-12HB01A
Tikiake: OD6015-12HB01A.pdf
OD6015-12HHSS
OD6015-12HHSS