OD6015-12HB
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6015-12HB.pdf2.OD6015-12HB.pdf3.OD6015-12HB.pdf4.OD6015-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-12HB
Tau Wae OD6015-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.079 lb (35.83g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015
RPM 4500 RPM Mana (Watts) 1.08W
Ētahi Ingoa 1053-1229
OD6015-12HBX
OD601512HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 33.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.090A He momo kai Ball