OD6015-12HHS02A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HHS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-12HHS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-12HHS02A
Tau Wae OD6015-12HHS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015