OD3828-12LB
Hua Hua
Tau Wae: OD3828-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3828-12LB.pdf2.OD3828-12LB.pdf3.OD3828-12LB.pdf4.OD3828-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3828-12LB
Tau Wae OD3828-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa OD3828
RPM 7000 RPM Ētahi Ingoa OD3828-12LBX
OD382812LB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 28.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3828-12HB02A
OD3828-12HB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9292 pcs
Tikiake: OD3828-12HB02A.pdf
RFQ
OD3828-12LBVXC01A
OD3828-12LBVXC01A
Kaihanga: Orion Fans