OD3828-12LB02A
Hua Hua
Tau Wae: OD3828-12LB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3828-12LB02A.pdf2.OD3828-12LB02A.pdf3.OD3828-12LB02A.pdf4.OD3828-12LB02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3828-12LB02A
Tau Wae OD3828-12LB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa OD3828
RPM 7000 RPM Ētahi Ingoa OD3828-12LB02AX
OD3828-12LBO2A
OD3828-12LBO2A-ND
OD382812LB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 28.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A