OD3828-12HB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3828-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3828-12HB02A.pdf2.OD3828-12HB02A.pdf3.OD3828-12HB02A.pdf4.OD3828-12HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3828-12HB02A
Tau Wae OD3828-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa OD3828
RPM 11000 RPM Ētahi Ingoa OD3828-12HB02AX
OD3828-12HBO2A
OD3828-12HBO2A-ND
OD382812HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 41.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.300A