OD3510-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD3510-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3510-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3510-12HSS.pdf2.OD3510-12HSS.pdf3.OD3510-12HSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3510-12HSS
Tau Wae OD3510-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3510
RPM - Ētahi Ingoa OD3510-12HSSX
OD351012HSS
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
OD3510-12HSS02A
OD3510-12HSS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE