OD3510-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD3510-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3510-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3510-12HB02A.pdf2.OD3510-12HB02A.pdf3.OD3510-12HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3510-12HB02A
Tau Wae OD3510-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3510
RPM - Ētahi Ingoa OD3510-12HB02AX
OD3510-12HBO2A
OD3510-12HBO2A-ND
OD351012HB02A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3510-12HB
OD3510-12HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE