OD3510-12HB
Orion FansOrion Fans
OD3510-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3510-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3510-12HB.pdf2.OD3510-12HB.pdf3.OD3510-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3510-12HB
Tau Wae OD3510-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12931 pcs Pepa Raraunga 1.OD3510-12HB.pdf2.OD3510-12HB.pdf3.OD3510-12HB.pdf
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3510