OD3015-05LB01A
Orion FansOrion Fans
OD3015-05LB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3015-05LB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3015-05LB01A.pdf2.OD3015-05LB01A.pdf3.OD3015-05LB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3015-05LB01A
Tau Wae OD3015-05LB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 5VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3015
RPM - Ētahi Ingoa OD3015-05LB01AX
OD301505LB01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3015-05HB
OD3015-05HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 13577 pcs
Tikiake: OD3015-05HB.pdf
RFQ
OD301J
OD301J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 300 OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 4958 pcs
Tikiake: OD301J.pdf
RFQ
OD3015-05MB
OD3015-05MB
Kaihanga: Orion Fans
Tikiake: OD3015-05MB.pdf
OD3015-05LB
OD3015-05LB