OD3015-12HB
Orion FansOrion Fans
OD3015-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3015-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3015-12HB.pdf2.OD3015-12HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3015-12HB
Tau Wae OD3015-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11773 pcs Pepa Raraunga 1.OD3015-12HB.pdf2.OD3015-12HB.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3015
RPM - Ētahi Ingoa OD3015-12HBX
OD301512HB
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD302J
OD302J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL