OD3010-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD3010-12MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3010-12MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3010-12MSS01A.pdf2.OD3010-12MSS01A.pdf3.OD3010-12MSS01A.pdf4.OD3010-12MSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3010-12MSS01A
Tau Wae OD3010-12MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.20mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3010
RPM 9000 RPM Ētahi Ingoa OD3010-12MSS01AX
OD301012MSS01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 27.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A