OD2510-12LSS
Orion FansOrion Fans
OD2510-12LSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2510-12LSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2510-12LSS.pdf2.OD2510-12LSS.pdf3.OD2510-12LSS.pdf4.OD2510-12LSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2510-12LSS
Tau Wae OD2510-12LSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25.5mm L x 25.5mm H Raupapa OD2510
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa OD2510-12LSSX
OD251012LSS
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka 16.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.040A