OD2510-12LB
Orion FansOrion Fans
OD2510-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2510-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2510-12LB.pdf2.OD2510-12LB.pdf3.OD2510-12LB.pdf4.OD2510-12LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2510-12LB
Tau Wae OD2510-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25.5mm L x 25.5mm H Raupapa OD2510
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1641
OD2510-12LB-ND
OD2510-12LBX
OD251012LB
Tae Mahi -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) Poaka 16.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.040A