OD2510-12HB
Orion FansOrion Fans
OD2510-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2510-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2510-12HB.pdf2.OD2510-12HB.pdf3.OD2510-12HB.pdf4.OD2510-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2510-12HB
Tau Wae OD2510-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25.5mm L x 25.5mm H Raupapa OD2510
RPM 12000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1189
OD2510-12HBX
OD251012HB
Tae Mahi -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) Poaka 31.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A