OD127AP-12MTB
Orion FansOrion Fans
OD127AP-12MTB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127AP-12MTB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM
Ngā Rauemi: 1.OD127AP-12MTB.pdf2.OD127AP-12MTB.pdf3.OD127AP-12MTB.pdf4.OD127AP-12MTB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127AP-12MTB
Tau Wae OD127AP-12MTB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 9 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127AP
RPM 2600 RPM Ētahi Ingoa OD127AP-12MTBX
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 38.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.5A