OD127-48MB01A
Orion FansOrion Fans
OD127-48MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-48MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-48MB01A.pdf2.OD127-48MB01A.pdf3.OD127-48MB01A.pdf4.OD127-48MB01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-48MB01A
Tau Wae OD127-48MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 22 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 2950 RPM Ētahi Ingoa OD127-48MB01AX
OD12748MB01A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 53.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.230A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 161.0 CFM (4.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-48LB01A
OD127-48LB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 4560 pcs
Tikiake: OD127-48LB01A.pdf
RFQ
OD127-48MB
OD127-48MB
Kaihanga: Orion Fans