OD127AP-12HB
Orion FansOrion Fans
OD127AP-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127AP-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127AP-12HB.pdf2.OD127AP-12HB.pdf3.OD127AP-12HB.pdf4.OD127AP-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127AP-12HB
Tau Wae OD127AP-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 9 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127AP
RPM 3200 RPM Ētahi Ingoa 1053-1170
OD127AP-12HBX
OD127AP12HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 46.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.880A