G3VM-351DY
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-351DY
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Ngā Rauemi: G3VM-351DY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-351DY
Tau Wae G3VM-351DY Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25015 pcs Pepa Raraunga G3VM-351DY.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.63VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD (0.300", 7.62mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM351DY Whakaoho-a-Whenua (Max) 35 Ohms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 100mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G3VM-351E(TR)
G3VM-351E(TR)
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
I roto i te taonga: 71268 pcs
Tikiake: G3VM-351E(TR).pdf
RFQ
G3VM-351G
G3VM-351G
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
I roto i te taonga: 54368 pcs
Tikiake: G3VM-351G.pdf
RFQ
G3VM-351D
G3VM-351D
Tikiake: G3VM-351D.pdf
G3VM-351AY1
G3VM-351AY1
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Tikiake: G3VM-351AY1.pdf
G3VM-351AY
G3VM-351AY
Tikiake: G3VM-351AY.pdf
G3VM-351DY1(TR05)
G3VM-351DY1(TR05)
Whakaahuatanga: MOSFET RELAY
Tikiake: G3VM-351DY1(TR05).pdf
G3VM-351B
G3VM-351B
Tikiake: G3VM-351B.pdf
G3VM-351A
G3VM-351A
Tikiake: G3VM-351A.pdf
G3VM-351DY(TR)
G3VM-351DY(TR)
Tikiake: G3VM-351DY(TR).pdf
G3VM-351E
G3VM-351E
Tikiake: G3VM-351E.pdf
G3VM-351DY1
G3VM-351DY1
Whakaahuatanga: MOSFET RELAY
Tikiake: G3VM-351DY1.pdf
G3VM-351D(TR)
G3VM-351D(TR)
Tikiake: G3VM-351D(TR).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel