G3VM-351AY1
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-351AY1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Ngā Rauemi: G3VM-351AY1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-351AY1
Tau Wae G3VM-351AY1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42831 pcs Pepa Raraunga G3VM-351AY1.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.27VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Pūrere Pūrere Whakarato 4-DIP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM351AY1 Whakaoho-a-Whenua (Max) 35 Ohms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 100mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)