G3VM-351A
OmronOmron
G3VM-351A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-351A
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-351A.pdf2.G3VM-351A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
5200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-351A
Tau Wae G3VM-351A Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87293 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-351A.pdf2.G3VM-351A.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.15VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Pūrere Pūrere Whakarato 4-DIP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM351A
Z2080
Whakaoho-a-Whenua (Max) 50 Ohms
Momo Tae Through Hole Taumahi Kaute 120mA
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm)