G2RK-2A-DC12
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2RK-2A-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V
Ngā Rauemi: G2RK-2A-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2RK-2A-DC12
Tau Wae G2RK-2A-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9395 pcs Pepa Raraunga G2RK-2A-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2RK1144C
G2RK2A12DC
G2RK2ADC12
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 170 Ohms
Kohikohi Miihini 850 mW Kohikohi Kei te Aukati 70.6mA