G2RK-2-TUDC12
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2RK-2-TUDC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2RK-2-TUDC12
Tau Wae G2RK-2-TUDC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12008 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2RK2TUDC12 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 170 Ohms
Kohikohi Miihini 850 mW Kohikohi Kei te Aukati 70.6mA