G2RK-2-DC24
OmronOmron
G2RK-2-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2RK-2-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Ngā Rauemi: G2RK-2-DC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2RK-2-DC24
Tau Wae G2RK-2-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16887 pcs Pepa Raraunga G2RK-2-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2RK-2-DC24-ND
G2RK1153B
G2RK224DC
G2RK2DC24
Z2329
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 694 Ohms
Kohikohi Miihini 850 mW Kohikohi Kei te Aukati 34.6mA