MM2KP-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM2KP-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Ngā Rauemi: MM2KP-AC24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 179 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM2KP-AC24
Tau Wae MM2KP-AC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179 pcs Pepa Raraunga MM2KP-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MMK Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MM2KPAC24 Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 19 Ohms Kohikohi Miihini 3.5 VA
Kohikohi Kei te Aukati 144mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM2P AC120
MM2P AC120
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 120V
I roto i te taonga: 374 pcs
Tikiake:
RFQ
MM2B DC24
MM2B DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V